II Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024

II Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024 – Relacja AUTO GRAPH Detailing.

W dniach 26-27 kwietnia 2024 roku nasza firma, AUTO GRAPH Detailing, miała zaszczyt uczestniczyć w II Pomorskich Targach Autokosmetyki, które odbyły się na terenie AMBEREXPO w Gdańsku. To wydarzenie, pełne motoryzacyjnych emocji i nowoczesnych rozwiązań, stało się prawdziwym świętem dla wszystkich pasjonatów detailingu i motoryzacji. 

Jednym z kluczowych elementów targów, były wykłady prowadzone przez międzynarodowych ekspertów z International Detailing Association (IDA). Tematyka wykładów obejmowała najnowsze trendy, techniki i innowacje w detailingu samochodowym. Była to doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę i zainspirować się do dalszego rozwoju. Jako AUTO GRAPH Detailing, nie tylko aktywnie uczestniczyliśmy w tych sesjach, ale także wspieraliśmy dyskusje, dzieląc się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. 

Produkty AUTO GRAPH
Hostessa AUTO GRAPH
Nagroda dla AUTO GRAPH

Targi obfitowały w różnorodne atrakcje, które przyciągały zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wideobudka 360° pozwalała uczestnikom na nagranie pamiątkowych filmików, a symulatory jazdy dostarczały realistycznych wrażeń za kierownicą.  Natomiast strefa zabaw dla dzieci z dmuchanymi zjeżdżalniami, klockami Lego i popcornem była miejscem, gdzie najmłodsi mogli spędzić czas wspaniale się bawiąc. 

II Pomorskie Targi Autokosmetyki, to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży. Rozmowy z innymi wystawcami oraz uczestnikami targów były niezwykle cenne i inspirujące. Pozwoliły nam na lepsze zrozumienie Waszych potrzeb oraz nawiązanie współpracy, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju AUTO GRAPH Detailing. 

Udział w II Pomorskich Targach Autokosmetyki był dla AUTO GRAPH Detailing wyjątkowym doświadczeniem. Możliwość zaprezentowania naszych  kosmetyków samochodowych szerokiej publiczności, zdobycie nowych kontaktów oraz inspiracji do dalszego działania, to tylko niektóre z korzyści, jakie przyniosło nam to wydarzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do śledzenia nas na kolejnych eventach, gdzie z pewnością nie zabraknie nowości i motoryzacyjnych emocji! Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, gdzie będziemy mogli znowu spotkać się z pasjonatami motoryzacji i detailingu.

Stoisko AUTO GRAPH